piątek, 6 września 2013

Kursy Drużynowych - Jesień 2013

Tak, jak obiecaliśmy na wiosnę, po wakacjach ruszamy z nową odsłoną kursów.
Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu z Fundacji Harcerstwa Drugiego Stulecia uda nam się przeprowadzić jeszcze lepsze i ciekawsze kursy niż dotychczas. Serdecznie zapraszamy na wyjątkową jesienną edycję kursów drużynowych "Cztery Żywioły". 

Zarezerwujcie sobie trzy jesienne weekendy: 25-27 października, 15-17 listopada i 6-8 grudnia 2013 roku. Każde ze spotkań poświęcone będzie innym tajnikom pracy drużynowego. W trakcie kursów chcemy zapewnić Wam sporą pigułę wiedzy, ale także dać szansę na przeżycie przygody. Nie obiecujemy, że kurs będzie łatwy, ale na pewno da Wam dużą ilość satysfakcji oraz wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia drużyny w ZHP.

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem, jeśli czujesz, że potrzebujesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie którejś z metodyk. Szczególnie zapraszamy przybocznych, którzy wstępują na drogę pracy w określonej grupie wiekowej, ale także drużynowych drużyn wielopoziomowych, którzy powinni uzupełnić swoje kompetencje o inne metodyki oraz instruktorów pracujących w hufcach i szczepach odpowiedzialnych za pracę z drużynowymi.

Więcej informacji znajdziecie w informatorach:

1 komentarz:

  1. Czy już wiadomo, gdzie to "gdzieś w górach" dokładnie będzie? Chodzi mi o kurs drużynowych harcerskich.

    OdpowiedzUsuń