poniedziałek, 1 marca 2010

Metodyczny weekend vol. 2

Wielkimi krokami zbliża się nieubłaganie drugi i ostatni weekend naszych kursowych zmagań. Jak zapewne pamiętacie, tym razem będziemy gościć w bardzo przyjaznych harcerzom Dobroszycach.

Wszystkich zestresowanych ewentualnym dojazdem informuję, że pociągi do Dobroszyc jeżdżą oraz autobusy. Bywa, że i bezpośrednio z Wrocławia. Zatem pytajcie googli, a one prawdę Wam powiedzą...
W Dobroszycach czekać będziemy na Was w szkole przy ul. Parkowej, 5 min. od przystanku PKSu, 25 min. od PKP (z PKP do szkoły idzie się prosto, prosto, prosto, prosto aż do głownej drogi, a potem w prawo i przez park ;))

Aha, zakończenie przewidziane jest około 17.00.

Bywajcie!

4 komentarze:

  1. Dobroszyce są the best, w piątek mam bezpośredni pociąg z Poznania, a jak jeszcze w niedzielę wyrobimy się ok 17, to będę w domu przed 21 - luksus, na żaden kurs dojazd nie był taaaaki fajny ;-) podzielacie moją radość, co nie??

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaczynamy tak jak ostatnio. To znaczy tak jak MIELIŚMY zacząć, czyli zajęcia powinny wystartować o 18.00. Dla spóźnialskich jest jednak nadzieja, gdyż w godzinach 18.00-20.15 będą się odbywały rozmowy indywidualne (na temat prac, które mieliście do przygotowania i trochę o Was samych w ramach pewnego podsumowania). Na pierwszy ogień pójdą po prostu osoby, które przyjadą na czas:) Jeśli ktoś już teraz wie, że będzie miał problem z dotarciem na miejsce przed ósmą, dajcie znać swoim drużynowym...

    OdpowiedzUsuń