niedziela, 3 stycznia 2010

Jak zostać uczestnikiem kursu?


Jesteś przybocznym w gromadzie lub drużynie albo zamierzasz nim zostać? Planujesz otwarcie próby przewodnikowskiej albo jesteś w trakcie jej realizacji? Jesteś wędrownikiem i poszukujesz pola służby? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań nasz Kurs Przewodnikowski jest dla Ciebie! Podczas zajęć dowiesz się co to jest HMW, poznasz podstawy planowania pracy i własnego rozwoju, rozwiniesz umiejętności interpersonalne, zmierzysz się z problemami budowania się grupy. A wszystko to w miłej atmosferze wśród starych przyjaciół i nowych znajomych. Cztery Żywioły to przygoda dla każdego wędrownika, który chciałby się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem.

Co trzeba zrobić aby zostać uczestnikiem kursu?
Po pierwsze:
Odpowiedz sobie na dwa pytania:
1) czy chcę się rozwijać?
2) czy spełniam wymagania uczestnika kursu? (ukończone 15 lat, otwarta próba na stopień samarytanki/ćwika).
Po drugie:
Zapoznaj się z terminami i informacjami podstawowymi o kursie.
Po trzecie:
Z hufca pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika (taką jaką wypełnia się przed każdym obozem) i ją uzupełnij, a następnie przekaż komendzie kursu.
Po czwarte:
Pobierz Ankietę Aplikacyjną, wypełnij ją i prześlij na adres kurs2010@lagiewniki.zhp.pl lub przekaż dowolnemu członkowi komendy kursu. (do 24 stycznia 2010).
Po piąte:
Wpłać 250 zł na konto Hufca Łagiewniki (do 15 stycznia 2010).
Po szóste:
Zapoznaj się z Informacjami (doc.)(pdf.) przydatnymi przed kursem - co powinieneś wziąć ze sobą, jakie są warunki zaliczenia kursu itp.
Po siódme:
W momencie, gdy dostaniesz na swój adres e-mail potwierdzenie zakwalifikowania na kurs spakuj plecak i przyjedź do Olesznej koło Łagiewnik.
Po ósme:
Baw się dobrze na kursie, chłoń wiedzę i umiejętności.
Po dziewiąte:
Zastanów się w jakiej metodyce chciałbyś działać w przyszłości.

Do Zobaczenia!!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza