poniedziałek, 1 lutego 2010

Chwila marzeń!

Zajęcia popołudniowe były równie ciekawe i zaskakujące jak poranne. Zastępy wzięły udział w quizie wiedzy o regulaminie mundurowym. Quiz wygrał zastęp Wulkan Żywiołów i w nagrodę dostał worek cukierków.
Ostatnie zajęcia przed kolacją były dla niektórych chwilą marzeń. Każdy uczestnik wcielił się w rolę funkcyjnego na różnych szczeblach struktury ZHP. Pojawił się wśród nas Naczelnik ZHP, Przewodniczący Centralnej Komisji Rewizyjnej, a także Kapelan ZHP. Było też kilku przybocznych, zastępowych oraz komendantka szczepu. W grupach mieliśmy za zadanie przedstawić działanie każdego szczebla ZHP w zabawnych scenkach. Mieliśmy do tego wykorzystać Statut ZHP oraz własną wiedzę na temat działania poszczególnych jednostek. Niektórzy wcielili się w swoja rolę aż za bardzo, co było źródłem bardzo zabawnych sytuacji :)

5 komentarzy:

 1. Super się czyta co się dzieje na kursie od razu już mi się rodzą nowe pomysły na zbiórki. Mam nadzieję że uda się zrobic bank pomysłow by nie tylko uczestnicy kursu mogli z niego korzystać.

  W tym wszystkim brakuje mi fotek;)

  Pozdrawiam wszystkich kursowiczów wraz z kadra.

  OdpowiedzUsuń
 2. a zastęp który wygrał cukierki wziął, ale się nie podzielił, nawet z kadrą.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko przed nami Kochany Druhu Oboźny, jesteśmy tak zajęci, że zdążylismy się tylko poczęstować, a jakby co całą paczkę ma Szanowny Druh Zastępowy ;-)

  Paulina W.

  OdpowiedzUsuń
 4. nic straconego Kochany Druhu Oboźny, jesteśmy tak zajęci, że zdołaliśmy jedynie poczęstować się cukierkami, całą paczką dysponuje nasz Wspaniały Druh Zastępowy ;-)

  Paulina

  OdpowiedzUsuń